madagaskar

birsinema

Ülke olarak nerededir tam bilmesem de afrika'da olduğuna inandığım ülkedir. Adını bilmemdeki sebep sadece aynı isme sahip animasyon filmidir ve keza çok başarılı bir animasyon serisi olmuş. Çocukla izledik bende hep bakarım sakıncalı birşey var mı diye. Hayvanlar alemini tanıyabileceği güzel bir iş olmuş.
nobita
Güzel film gerçekten bizim halkımızın ise çektiği filmlerde bile denyoluk var. Düşünüyorumda krallı bir tane varya animasyon yerli şimdi isim vermiyim dava falan ederler belki 🤔 çocuk yaşta bile bir garip animasyonlarımız, kültürel ve bilgilendirici olmaktan uzak. Boş nesiller yetiştirmeye daha uygun. Trt çocuk en iyisi gerisi boş geliyor bence yerli kanal ve yapımlardan.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol