manavgat yanıyor

ankit
Bugün cennet Antalya'nın Manavgat ilçesindeki yangın hepimizi çok üzdü. Ve yavaş yavaş veriler gelmeye basladi.Yangından 62 kişi etkilendi. 3'ü yanık, 2'si kırık, 57'siyse dumana maruz kalma sebebiyle tedavi altına alındı. Tedavileri tamamlanan 51 kişinin taburcu edildiği bildirildi.Allah hastalara şifa versin umarım biran evvel biter gider.
subham
Çok çok acı. İnsanlar resmen 5 litrelik suları tankere doldurup yangın söndürmeye çalışıyor. Yani aslında mümkün olmadığını onlarda çok iyi biliyorlar ama karınca kararınca misali. Bu millette bu ruh olmazsa ne yapardık. Ben buna kurtuluş savaşı ruhu diyorum. Birlik ve beraberlik herşeyden evvel geliyor bizde.
oyseon
Azerbaycan'da 53 itfaiye aracı göndermiş gürcistan sınır kapımızdan giriş yapmışlar. Tüm dünyadan destek geliyor ama nasıl bir yangınsa durdurulamıyor o kadar çok büyümüş. Sosyal medya sağolsun görüyoruz görüntüleri ama inanamıyorum tam bir can savaşı var yangın bölgelerinde.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun