mangal keyfi

blockman
Yapıyorduk tabi pandemiden önce komşularla. Ortaklaşa et,tavuk,sucuk Allah ne verdiyse bide içecek ile ekmek. Sonrada üzerine çay keyfi. Şimdi zor tabi bu keyifler çünkü bir araya gelmek çok zararli hepimiz için. Umarım sağlıkla o günlere kavuşuruz.
halm
#mangalkeyfi her pazar aile ile birlikte yapılan doyasıya eğlenilen ve vazgeçilmez mutluluklar yaşatan en eğlenceli aktivitelerdendir. Pandemi bu durumu ortadan kaldırsa ve tüm iletişim bağlarımızı koparıp bizleri evlere mahkum etse de, güzel günler yakındır.
civardagezer
Biz dün bir kaçamak yaptık komşularla bahçede. Artık yasaklar da var ama bahçe müsait şükür, hava da fena değildi. Hatta pandemi sürecini lehimize çevirdik evlere servis yapıyor buradaki kasaplar yani iyi oldu bu açıdan.
deren
Aah su pandemii... pandemi yüzünden hasret kaldık mangalla. Her hafta sonu fix yapardık bir de deniz kenarında mis gbi yanında muzik tam kafa dağıtmalik aktivite.bitse de gene yapsak ama busefer kar yağarken sucuk ekmek 😂😂

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol