market fiyatları

tatlimandalina
Gittikçe zamlanıyor sanki. Bence marketler bu pandemi olayını iyice kullandı. Temel ihtiyaçları almak çok pahalıya mal oluyor. Havalar ısındı bir cok sebze meyve bol olması gerekirken etiketler el yakıyor. 7 liraya domatesmi olur. Dünyanın en yüksek faizlerini ödüyoruz. Enflasyonda oldukça yüksek.
bozkurtt
Market fiyatları almış başını gitmiş Zaten cok zor bir dönemden geçiyoruz is yerleri kapali herkes geçim derdinde market fiyatları çok yükseldi artık yağ alabilmek imkânsız gibi birşey oldu acilen bu durumu düzeltmeleri gerekiyor yoksa insanlar artık markete bile gidemicek allah yardimcimiz olsun
doramet
İnsanlar artık her durumu halkı çarpmak için kullanıyor. Virüs sebebi ile biraz daha taşın altına herkesin elini sokması gerekirken, tam aksine bu durumu halkı soymak için kullanıyorlar. Halbuki düşüne vurmak bizim dinimizde yok. Zor durumda kalana vurun aralığa misali vurmak yok. Bazen insanlar zararı paylaşması gerek. Ama maalesef ki yine aynı senaryo fırsat bu fırsat deyip ezmeye devam.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun