marketyo

yesils
Geçen gün 40 tl indirim var yeni üyelere diye üye oldum sipariş verdim gelmedi. Bugün siparişi marketyo üzerinden verdiğim markete uğradım sistemsel bir hata olmuştur kusura bakmayın dedi mağaza yetkilisi. Tekrar sipariş vereceğim ama marketteki her ürün ekli değil marketyo'da bazı ürünleri aldım. Yeni üyelere ilk sipariş 40 tl indirimi devam ediyormuş. Sipariş verince editleyeceğim.
celikci
Benim bulunduğum lokasyonda getir yada migros hemen yok bu uygulama iyi oldu 40 tl indirim. Hoş 200 tl tamamlayamadım ben 6 tl kadar taşıma parası tuttu ama 34 tl cepte kaldı. Hemde pandemi zamanı markete girmiyorsun evine geliyor.
incio
Getir uygulaması sürekli hediye kuponları veriyor ve 22.00'dan sonra da sipariş kabul ediyor. Bu özelliği ile getir bence alanında kral ama bu tarz rakipler de olması güzel oluyor rekabet ortamı olsun ki marketyo ve diğerleri gibi, getir de daha fazla hediye versin :)

hoş geldiniz, sefalar getirdiniz!


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun