medical park hastanesi

dorukisrak
Aşırı pahalı bir hastane. Özellikle vip Medical hastaneleri fahiş. Bir tahlil 300 400 lira olurmu yahu. Çalışanlar deseniz ilgisiz alakasız. Doktorlar kaliteli ama onun dışında pahalı olması ayağı geri geri çekiyor. Ameliyat falan olsanız yandınız zaten.
mepola
Bugün oğlumu aşı için götürdüğüm hastane.Gayet temiz ve hijyenik gözüküyordu gönül rahatlığı ile muayene olduk. Onun dışında tek olumsuz yönü çalışanlarının birbirinden habersiz olması.
nobita
Kötü tek kelime ile. Neden diye sorarsanız sebebi tabiki net. Personel birbirinden habersiz. Her biri ayrı birşey söylüyor. Fiyat politikası kötü. Doktorları tabiki tenzih ediyorum bu noktada. Her an ekstra ücret çıkabiliyor mesela hastane. Yani hazırlıklı gitmezsen yandın.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun