mehmet ceyhan

acikelli
Mehmet ceyhan'a halkı paniğe sevk etmekten dolayı suç duyurusunda bulunuldu. Siz bu karara ne diyorsunuz? A evet doğru mu dersiniz yoksa adam doğruları söylüyor abi belki de başkaları fazla rahatmı dersiniz. Mehmet Ceyhan çok mantıklı bir şey söylüyor ben çocuğumu okula yollayamıyorum bence sizde yollamayın vakalar hiçte göründüğü gibi değil diyor.

eski defterler
Bilim Kurulu Üyesi Prof. Pınar Okyay: "Bu açılmayla ilgili bir görüş bildiremedik, bizim de yapılanmış şekilde haberimiz oldu." Ayrıca, Prof Okyay: "Alkol yasağı, kadınların ped alamaması gibi yasakların hiçbir bilimsel tarafı yok." dedi.
ahsn
Mehnet ceyhan isnsanı çok paniğe sevk ediyor bu yüzden bende çoğu şeyinden rahatsız oluyorum asla umut vaat edici değil ya umutta vaat etseler artık insanlarr bitebileceğinee inanmaz ki artık ama oldım olalı da şu adamdan haz etmem

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun