mersin belediyesinden renkli yenileme çalışması

kelekci

Mersin ilimizin toroslar belediyesi renkli çalışmalara imza atmış. Eski binaların yıpranan cephe yüzeyleri ünlü eserler ve eser sahiplerinin portreleri ile süsleniyor. Böyle çalışmalar ile eski görünümden kurtulurken sanatsal bir alan da yaratılmış kim düşündüyse, yaptıysa emeği geçenlere bravo gerçekten, ben bayıldım. Daha çok binaya yapılsa turistik bir alan haline bile gelebilir tabi korunduğu sürece.
mimar
Mersin'de yapılan bir mimari tasarım görselleştirme sanatı eski binaların yalısını bozmadan göze hoş gelmesini sağlamak güzel bir şey
blockman
Belediyenin renklendirme çalışması oldukça başarılı olmuş. Tebrik etmek gerekir hatta bir odullendirme. Ülkemizde eski görünümde olan birçok yer var buralarda örnek teşkil olur bura. Picasso boyaması ilçeye sanatsal bı görünümde kazandırmış valla bravo.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun