mesut özil

acikelli
Almanya yaşayan bir gurbetçi olan Mesut Özil bence çok karakterli bir insan. Özel hayatı ile çok gündeme gelmeyen Mesut Özil genelde insanı ve yardımsever yönleri ile tanınıyor. Almanya'da doğup büyümüş olan Özil düğününde dahi şatafatlı bir gösteri yapmak yerine yardımlar yaparak dua almayı tercih etmiştir. Helal olsun diyorum başka bişey diyemiyorum.

ahmetbeyler
Mesut Özil her zaman yardımları ve futbolu ile adından söz ettirdi. Duruşu ve futboldaki başarıları ile adını dünyaya duyuran Mesut Özil bu kez de katar emiri tarafından kabul edilmiş. Tam olarak sebebini anlayamadan da sanırım iyi bir durum bu.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun