mesut özil'den azerbaycan'a destek paylaşımı

tatlimandalina

Tek millet iki devlet vurgulu mesajda ermenistanın işgalci olduğunu ve azerbaycan'ın topraklarından çekilmesi gerektiğini söylemiş. Yani aklımdan geçmiyor değil o kadar milliyetçiysen neden türk milli takımı yerine almanya forması giydin o zaman diye. Yinede paylaşımı güzel tebrik etmek lazım. Özünü unutmamış demek.
tesetabi
Almanya'yı seçtikten sonra demişti Türk milli takımını seçsem şuan real madrid gibi bir takıma transfer olamazdım diye. Peşine nuri şahin ve hamit altıntop transfer olmuştu. Yani o kadar da önemli değilmiş. Hoş en iyi mesut değerlendirdi o fırsatı diğer oyuncularımız sakatlıklarla boğuştu birazda kendilerini gösteremediler.
fenermustafa
Her insan hata yapar.
Mesut Özil'de insan olarak Türkiye varken Almanya forması giyerek hata yapmış oldu.
Lakin. Özünü unutanlardan olmamış hatasından geçte olsa dönmüş.
Ve Azerbaycanada destek mesajı yayınlamış bunu göstermiş.
Saygı duymak lazım o kadar.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun