mucize doktor

acikelli
Mucize doktor Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan hayatta karşılaşabileceğiniz birçok konunun bir arada oldu bir dizi aslında. Bu dizi sayesinde Özel insanlara olan saygımız umarım artmıştır. Doktor Ali vefa adlı karakter bize birçok konuda ders niteliğinde cümleler söylemektedir.
bozkurtt
Mucize doktor fox tv de ekranlara gelen bir dizi benimde cok sevdiğim beğenerek izledigim bir dizi otizimli insanlar icinde oldukça güzel bir dizi farkindalik yaratan nadir dizilerden bir tanesi hayla izlemeyen kaldıysa herkese tavsiye ederim
nobita
Otizm farkındalığı için çok faydalı oldu bu dizi. Ali vefa hepimiz için güzel bir örnek oldu. Bugün final bölümü ile ekranlara veda ediyor. Ali Vefa dizide sevdiği Nazlı doktora kavuşuyor ve evleniyorlar. Birde bebişleri olacak. Güzel bir anı oldu bizim için. Emeği geçen herkese sevgiler.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun