murat övünç soyuldu

celikci
Sosyal medya fenomeni Murat Övüç: 147 bin dolar, 4 adet pırlanta yüzük, 2 adet bilezik ve 4 adet değerli saat evimden çalındı açıklaması yapmış. O değilde bu fenomenlikte iyi para var galiba.
dumanay
Çok makara adam videolarını paylaşımlarını severek takip ediyorum. Ama bu kadar büyük para yoktur herhalde ya fenomenlik işinde. Bu adamın evinde olan parası daha bankada neler vardır kendisi bilir ancak. Bence eskiden de zengindi sosyal medya fenomeni olarak zengin olduğunu sanmıyorum. Birde reelde de şovlar yapıyor sahne alıyor kendisi oradan da kazanıyordur. Seviyoruz kendisini :)
acikelli
Instagramda bir zamanlar takip ettiğim adam. Hele bir günaydın deyişi varki. Gösterişli bir hayatı ve evet benceden de eskiden gelen zenginliği var. Kadın matinelerinde coşturduğu soyleniyor.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun