müşterilerin etek altı görüntülerini çeken s.a.

eski defterler
Cep telefonlarını her kişiye satmamak gerekir, elde cep telefonu umarsızca hikaye çekenleri ve çevresindekileri dahil edenler de bulunuyor.

İstanbul/Beşiktaş'ta kadınların yoğun olduğu mağazalara girerek müşterilerin etek altından görüntülerini çeken S.A., “Eşimin doğum günüydü. Amacım ona alacağım hediyeleri fotoğraflamaktı” dedi. Cep telefonunda yüzlerce kadının görüntüleri ele geçirildi.
birsinema
Nasıl bir psikolojidir bu ya. Bildiğiniz sapıklık. İllaki laf atmaya cinsel tacize gerek yok buda aynı şey aslında. Evet gerçekten herkese telefon satmamak lazim. İyice kötüye gidiyoruz. Bu nasıl bir zihniyettir.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol