netanyahu ilk aşıyı ben yaptıracağım

nedre
100bin aşının ulaştığı İsrail'de netanyahu'dan kafaları iyice bulandıran bir açıklama gelmiş. Netanyahu ilk aşıyı ben yaptıracağım pfizer firmasına güveniyorum demiş. İngiltere'nin pfizer aşısından kaynaklanabilecek komplikasyonlar ile ilgili hem devlete hem de pfizere dava açmasını engelleyen yasa çıkartması üzerine bir de bu açıklama ben de pfizer a karşı ciddi şüpheler uyandırdı.
blue raven
m-rna aşısı ile ilgili üretilen komplo teorileri nedense bana doğru gibi gelmeye başladı. insanı en çok düşündüren rna zinciri sentetik olarak üretilirken içerisine istediğiniz kodu yazabilme ihtimali sanırım. kaynağını bulamadım ama elon musk firmayla bir anlaşma yapmış ve bu kodu yazabilecek bir genetik yazıcı üzerinde çalışmalar yapıyormuş.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun