öğümce köyü

celikci
İstanbul şehri Beykoz ilçesine bağlı yemyeşil bir köy. Yolu ayrı güzel mekanlari apayrı. Burada meyveler sebzeler bulabilir keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bunun dışında güzel vakit geçirilecek restaurantlar da var. Beykozun zaten heryeri çok güzel arkadaslar.
danisman
İstanbul hem tarihi hem kültürel hem sağlık hem de turizm alanlarında gerçekten eşsiz bir şehir. Öyle ki dünyanın dört bir yanından bu eşsiz memleketi görmek için her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist ağırlanır. Özellikle yerli halkın ve yakın çevredeki insanların hafta sonları takılmak ve kafa dinlemek için sakin ve uçlardaki yakın yerlere gitme durumları söz konusu olabiliyor. Öğümce Köyü de bu yerlerden bir tanesi. Şehrin kalabalığından kurtulmak için insanların gittiği yerlerden bir tanesi. Sakinliğin, temiz havanın ve doğanın insan psikolojisi üzerinde gerçekten olumlu yönden etkisi vardır.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun