okulların açılması

acikelli
Mecbur açacaklar diye düşünmeye başladım. Çocukların geçen sene yarım yılları gitti zaten. Bu senede çoğu çocuğun psikolojisi bozuk. Arkadaşlarından uzaklar düzenleri bozuldu bu şekilde okulların kapalı kalması daha büyük zararlar doğurabilir.
acikelli
Aynen öyle arkadaşım. Daha da bulasacak gibi geliyor bana. Üzülüyorum valla çocuklar çok küçük yeterince bilinçli olmayabiliyor. Eller kirlencek ağıza gitcek. Aileler yaşlılar daha da tehdit altında olacak.
incio
Küçücük bebeler bütün gün ağzı maske ile kapali oturuyorlar. Merak ediyorum bu ileriki yaşlarda bir takım ciğer hastalıklarına sebep olurmu. Tabiki inşallah olmaz. Ben okullarda yüzyüze eğitim oranının artmasını oldukça sakıncalı bulanlardanim çünkü çocuklar feda edilmemeli diye düşünüyorum.
mepola
Milli eğitim bakanı Ziya Selçuk okulların açılması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ve 6 Eylül'de ogrencilerimiz ile buluşacağız ifadesini kullandı. Hadi bakalım inşallah veliler de öğrencilerde nefes alır bu vesileyle.
subham
Sağlık bakanı bugün yaptığı basın açıklamasıyla okulların açılacağını nerdeyse yüksek sesle haykırdı. Bakan Koca okulların açılacağını artık aşkımızın olduğunu belirtti. Bence bakan Koca bu açıklaması ile aşının veli ve öğretmenler için şart olduğunu söylemek istiyor siz ne dersiniz bu konuda?
mrbapan
Çok merak ediyorum ne olur covid bitmesin de okullar açılmasın diyen bir öğrenci kitlesi varmıdır diye 😌 Milli eğitim bakanı okulların açılacağını yüz yüze ve tam 5 gün eğitim yapılacağını belirtti. Bu durum risksiz olsun ki anlamı olsun derim. Mesela öğretmen ve görevliler Cumhurbaşkanının dediği gibi sürekli teste tabi olmalı
rewsin
Benim anlamadığım acilsin açılmasın kavgasına verilen tepkilerin ve taleplerin yarisi kadari egitim sisteminin duzeltilmesi icin verilmiyor
Benim acimdan cok manidar bir durum

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun