ölü diriltmek

eski defterler
Ölü diriltmek mümkün mü? Daha çocukken bir dahi olduğu farkedilen Robert E. Cornish, Californiya Üniversitesi'nden 18 yaşında mezun oldu ve doktorasını 22 yaşında tamamladı. Cornish'in takıntısı ölü insanları yeniden hayata getirmek yönündeydi. 1930'lu yıllarda, ölü hayvanları yeniden hayata döndürmek için araştırmalar yaptı. Bu deney için yavru tilkileri kullanan Cornish, ölü hayvanlara adrenalin ve antikoagülanlar enjekte ederek kan akışlarında meydana gelen değişimleri gözlemledi. Bazı hayvanlar çok kısa süre için de olsa hayata geri döndü, fakat gözleri görmüyor ve beyinleri düzgün çalışmıyordu. Çılgın doktor, bu başarısını insanlar üzerinde hiçbir zaman elde edemedi.
ahsn
Burada ne saçmalık öyle asla Bir insan bir insanı delirten az bunu yalnızca Allah yapar Ölüyü diriltmek olursa eğer hiçbirimizin ölmesine gerek yok ya da sevdiklerimizi dinletebiliriz O yüzden bana çok mantıksız geliyor böyle şeyler
suluman
Vücut tepki verebilir belki günümüzde makineye bağlı yaşayabiliyor insanlar bunun gibi birşey olabilir. Yada kalbi duran canlılara suni teneffüs be kalp masajı yapmak olabilir ölüyü diriltmek onun dışında ancak Allah'ın hikmetidir muhakkak.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun