ormanya

blockman
Bu pandemi günlerinde nefes almak isteyen ormanyaya gelmeli. Elbette burada da kuralları önemsemek lazım ama en azından kapalı alan kalabalığından uzakta bir mekan. İstanbuldan kaçmak için oldukça ideal. Yeşillik ve huzur bir arada.

divagar
Güzel bir tesis özellikle Pandemi günlerinde gidilebilecek en iyi alternatiflerden birisi. Çocuklar için tam anlamıyla bir cennet kesebilecekleri geniş alanlar görebilecekleri ilginç hayvanlar var. 6:18 yaş arası çocuklar için at binişi ücretsiz olarak yaptırılıyor bence bu harika bir şey başka bir yerde olsa turistik mekanlarda en az 50 TL isterler bir tur atmaya ama burada ücretsiz.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun