öyle bir geçer zaman ki soner

birsinema
Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Soner karakteri hep tatlı sert gelmiştir bana. Mete Horozoğlunun canlandırdığı bu karakter baya da karizmatik doğrusu. Kardeşinin sevdiği kadına karşı hislerine hakim olamiyor. Ama vicdanında da kurtulamiyor. Ayline karşı çok büyük bir aşk besliyor ki diziyi belki de o izlettiriyor.

ahsn
öyle bir geçer zaman ki dizisinde soner karakteri hep tatlı sert gelmiştir bana. mete horozoğlunun canlandırdığı bu karakter baya da karizmatik doğrusu. kardeşinin sevdiği kadına karşı hislerine hakim olamiyor. ama vicdanında da kurtulamiyor. ayline karşı çok büyük bir aşk besliyor ki diziyi belki de o izlettiriyor.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun