pandemi yalan mı

tatlimandalina
Geçen gün okudum da mantığına inandığım Armağan Çağlayan guzel birşey söylemiş. Tamam madem yalan pandemi koronavirüs diye birşey de yok. Öleyse gelin hastanelere ölü taşıyın hasta temizleyin bakın edin ama maske takmayın özel kıyafetlere de gerek nasıl olsa yalan dimi ? Çok mantıklı degilmi arkadaşlar. İnsanlar ölüyor insanlar neler yaşıyor hala yalan deniyor.
cordelia
çevremde bunu söyleyen o kadar geri kafalı insan var ki inanılır gibi değil. yok çin helikopterle havadan atıyormuş virüsü, yok dış devletler bizi tehdit olarak gördüğü için virüs çıkmış, yok devlet maske fabrikalarının satışı artsın diye yalandan bir virüs uydurmuş, yok dünya nüfusunu azaltmak için çin tarafından üretilmiş. gerçekten şaşkınlıkla dinliyorum bu kafayı yaşayan herkesi.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun