pinterest

tatlimandalina
Benim için gezilmesi keyifli bir magaza gibi aslında. Çok guzel fikirler var. Aradığınız bir cok şeyi bulmak mümkün. Ev dekorasyonundan hobilere hatta yemek tariflerine bir çok görüntü var. Ben Pinterest sayesinde harika şeyler öğrendim açıkçası.
terabap
Bir zamanlar iyi para kazandığım sitedir. Artık anladılar spam yapılan hesapları kapatıyorlar. Buradan internet siteme içerik çeker sonra tekrar pinterestte paylaşırdın oradan da siteme ziyaretçi. Karışık gibi ama sitemi eklentilerle bir kurdun mu saat gibi işlerdi. Ey gidi eski günler. Hala yapabilen var mı bilmiyorum ben denedim ama artık token istiyor siteyi bağlarken pinterest hesabına baya işi sıkılaştırmış pinterest.

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol