piramit soba

danisman
Piramitlere benzediği için bu ismi koymuşlardır. Kışın gerçekten sobalar çok sıcak tutar ve ekonomik olarak da gayet uygun olurlar, bakımı ve kullanımı biraz zor gelebilir insana ama dar gelirliler için her zaman kara gün dostu olmuştur. Sağlık anlamında bakıldığında ise son teknolojik ürünü olan klimalardan kat be kat daha sağlıklı oldukları kanıtlanmıştır. Zira klimalardaki hava sirkülasyonu sonucunda, odalarımızda doluşan mikroplar hem göz hastalıklarına hem de ciddi anlamda solunum yolu hastalılarına neden olabiliyorlar. Ne varsa doğada var deyip, ısısı bile organik olan yakacaklarımıza dönelim derim.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun