playstation cafe

kelekci
Özellikle 4 arkadaş gelip eşli olarak pes oynadığınızda ayrı bir keyfi olan kafedir. Soğuk içecek alınır genelde mısır patlağı gibi çerezler olur böyle yerlerde. Of ne tatlı oluyor ya o maçlar. Yapmayan yada oyun sevmeyenler anlayamaz okey masada neyse 4 kişi ile pes oyunu da ekranda o.
civardagezer
Zamanında pes 2013 zamanları çok efsane oynardım. Geçen iş yerinden bir arkadaşımla dedik oynayalım. O sürekli oynuyor 2018 atalım dedik çocuk resmen içinden geçti gol atamadım ya. Ara vermek fena oluyor. Aradan zaman geçince 2013 oyunu da çok retro geliyor insanın gözüne. O yıllarda her gün saatlerce nasıl oynamışız diyorum. O zamanlar görüntü kalitesi efsane gibi gelirdi bugünün teknolojisi ile o efsane sandığımız görüntü piksel görüntü gibi geliyor.
kol
zamanında pes 2013 zamanları çok efsane oynardım. geçen iş yerinden bir arkadaşımla dedik oynayalım. o sürekli oynuyor 2018 atalım dedik çocuk resmen içinden geçti gol atamadım ya. ara vermek fena oluyor. aradan zaman geçince 2013 oyunu da çok retro geliyor insanın gözüne. o yıllarda her gün saatlerce nasıl oynamışız diyorum. o zamanlar görüntü kalitesi efsane gibi gelirdi bugünün teknolojisi ile o efsane sandığımız görüntü piksel görüntü gibi geliyor.
ibrahimesendemir
ne varsa eskilerde var arkadaşlarımla beraber giderdik çok güzel bir ortam yapardık orada bir gazoz alırdık yanımıza dörtlü el atar Iğdır 4 kişi giderdik çift çift el at artık çok güzel olurdu eski ortamlar her zaman

hoş geldiniz, bilgiler eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

yazar olun