psv eindhoven - galatasaray

eski defterler
21/07/2021/ Fatih Terim'li Galatasaray yine zafer için sahaya çıkıyor, haydi aslanlarımız...

21 Temmuz Çarşamba günü 35 bin kişi kapasiteli Philips Stadı'nda oynanacak PSV Eindhoven - Galatasaray maçını İspanyol hakem Alejandro Hernandez yönetecek. TSİ 22.00'de başlayacak ve TV8'den şifresiz olarak ekranlara gelecektir.
eski defterler
Anlık görüntünün sonuçları.
*Bu arada Galatasaray, Muslera, tam 5 gol yendi.

Acun Ilıcalı: "Türkiye'de oynanan maçın yayın hakları nasıl Türk kulüplerininse, Hollanda'da oynanan maçın yayın hakları da onlara aittir. Bize gelen yayın sinyalini ilgili kulübün yayıncı firması sağlamaktadır. Yayıncılar farklı ülkelere farklı yayın sinyalleri gönderebilirler. Bizim bu yayınla oynama, ekleme, değiştirme hakkımız yoktur. Gelen yayını üzerine sadece Türkçe seslendirme ekleyerek yayınlamak zorundayız."

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun