punch

gundem
Günümüzde acayip popüler bir nakış şekli. Önemli olan doğru kumaş ve doğru ip bence. Punch nakışının özelliği 3 boyutlu görünümü. Yakın zamanda bir set edinip denemeyi düşünüyorum.
sinerji
Şahane bir hobi. İşlemde çok basit.Ama kitler çok pahalı. Karantina da sıkılmaktansa alınıyor ama değermi bilmem. Etaminden daha keyifli bence. Şablonlar var uçan kalemle çiz ve işle işte bu kadar


nobita
Bende nette punch diye aratınca hep yumruk ile ilgili sonuçlar geliyor. En iyisi yanına nakış falan yazmak sanırım yoksa alakasız çok sayıda sonuç çıkıyor. Güzel modeller için google'dan ziyade instagram ve pinterest sosyal medya araçlarını da öneririm arkadaşlar.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun