punch nakışı

dorukisrak
Çok keyifli bir nakış türü. Kasnak ve özel punch ipi ile yapılır.Dekoratif süslemede kullanılır.Bunun dışında tsirtlere terlige de işleniyor. Instagram'da satışı oldukça fazla. Emek gerektiriyor tabiki. Günümüzde karantinada evde oturdukca daha çok yapılır oldu.
blockman
Kesinlikle havluya çok yakışıyor. Önemli olan doğru ip ve kasnagin gergin olması. Artık kit satan birçok kişi de var. Yani evde boşuna lak lak yapılacağına bence bu tür el işleri tercih edilebilir.
ahmetbeyler
Vakiti sevilen şeylerle geçirmek ne güzel. Bir çok insan vaktini dedikodu yada telefonda geçiriyor. Bazende mağazalarda boş boş gezerek. Ben taktir ediyorum hobiler ile uğraşanları ne güzel bravo valla.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun