rezervasyon sorunsalı

eski defterler
Üzerine bir de "beğenmiyorsanız, başka yere gitseydin" gibi cümleler de dendiyse ki umarız öyle bir şey olmamıştır, rezervasyon değil, buna 'rezil-vasyon' da denilebilir. Mağdur edip, mağduruz anlayışı ile maalesef her noktada bu tür anlayışla nereye kadar gidileceği bellidir, yakın gelecekte insanlar evlerinde her şeyini yapar, eder ve çok daha rahat eder. Galericinin de, garsonun da aslında bu işlerin sertifikasını alması gerekir. İki eliyle tabağı tutup, baş üzerinden kollarının arasına başınızı yani kollarının arasına müşteriyi alarak tabağı güya önünüze servis edeni de gördüm, maruz kalanda 'ne oluyoruz?' bakışları eşliğinde durum devam etmiştir. Durum genele doğru böyle yayılınca tepki de artıyor, tepki verilmezse diğer insanlara yine aynısını rahatça yapacaklardır.

*Bu arada sağlıkla nice mutlu yıllara.
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun