sabah ezanı

yakuko
Sabah ezanı beni hep hüzünlendirir. Sanki daha fazla düşünüyorum o vakitte. O an çaresiz hastaları, borcunu ödeyemeyen insanları yada sevdigini kaybedenleri. Belkide kıymet bildigim bir vakit sabah ezanı vakti. Elindekilere şükrettiğim bir vakit. Buda benim duygusallığım sanırım. Varmı hiç benim gibi hisseden?
ahsn
Küçükken sabah ezanını duymamak için erken uyurdum nedeni ise korkuyordum neden korktuğunh çocuk psikolojisyle bilmiyorum fakat insana huzur veriyor bunu büyüyünce anladım ülkemde ezanların sesi hiç dinmesin
terabap
Amin arkadaşım. Allah ezanı hep duymayı nasip etsin inşallah. Sabah ezanı uyanış gibi. Yeni bir gün. Yada hayatın başlangıcı. Duygulandıran bir yönü var hakikaten. Bol bol dua etmeli o vakitte çok önemli yeni güne başlarken.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun