sadece çocukluk hayalimizi gerçekleştirdik

eski defterler
Çocukluk hayaline karşılık 4 itfaiyecinin görevden alınışı.

İzmir'de itfaiyeye ait eğitim merkezinde itfaiye aracı kullanan 3 kadın sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüş, gelen tepkiler üzerine olayla ilgili soruşturma başlatılarak 4 itfaiyeci görevden alınmıştı. Videoda yer alan 3 kadın yaşananlara isyan etti. Aralarından birinin çocukluk hayali olduğunu söyleyen kadınlar, "Bize çok çirkin iftiralar atıldı. Uyuşturucu kullanıp fuhuş yaptığımız iddia edildi. Kıyafetlerimizle oynayıp çıplakmış gibi gösterdiler" diyerek şikayetçi oldu.
Kaynak: https://www.haberler.com/itfaiye-aracindaki-kadinlar-arkadasimizin-cocukluk-14184356-haberi/
blue raven
isyan edecek bir durum yok yaptıkları iş kamu malını kişisel çıkarları için alı koymaktır. aynı zamanda acil servisin işinin aksamasına sebep vermektedir. çocukluk hayalleri savaş uçağı kullanmak olsaydı ne yapacaklardı. ??

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun