sağlık bakanlığı'ndan sağlık çalışanlarına istifa yasağı

blue raven
gerekli tedbirleri alma ya da almakta gecik, tüm otel seyahat yollarını ve tatil beldelerini kontrolsüz aç, restorant cafe gibi yerleri, düğün salonu toplantı merkezlerini doldur, toplu taşımayı bir öyle bir böyle yaparak hareketlendir, okulları da yeterli önlem ve temizlik mekan filan olmadan eğitime aç, tüm ülke sanki hiç pandemi yokmuş gibi yaşamaya başlasın ama günlük 2000 üzerinde yeni hasta sayısı gelsin sonrada hastaneler ağzına kadar dolsun. artık temiz hastane kalmadı tüm hastaneler pandemi kapsamına alınmaya başlandı. personel yetişmiyor o yüzden ne izin ne istifa. hepsi yasak. şu sıralarda trol ordusu tarafından da sağlık çalışanları "bu işi bilerek seçtiniz sizin mesleğiniz bu zor günde bırakıp gidemezsiniz istifa eden alçaktır görevden kaçan namuzsuzdur" filan diyerek yazılarla manupüle edilmeye başlandı. kimse kaçmıyor görevinden ancak sağlık çalışanları çok yoruldu. bu kimse görmüyor.

hoş geldiniz, sefalar getirdiniz!


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun