salgının sonunun yakın olduğu görülüyor

eski defterler
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Bilim dünyası, yılın sonuna kadar sonuç alınacağı konusunda hemfikirdir diyebiliriz. Sonu görünen salgında son kritik ayları yaşıyor olabiliriz" dedi. Koca ayrıca, sokağa çıkma kısıtlamasının söz konusu olmadığını söyledi.
mavidis
İnsanların salgına karşı tahammülü kalmadı ondan mıdır bu açıklama yoksa bilimsel bir veri mi var bilmiyorum ama pek mantıklı değil şahsi fikrim. İnşallah doğrudur da kurtuluruz artık şu koronovirüs adlı musibet hastalıktan. Allah beterinden korusun tüm dünyayı sarst pandemi.
subham
Dünya sağlık örgütü açıklamasında hastalıkta haftalık vaka sayılarının mart ayından daha yüksek olduğunu açıkladı. Nasıl oluyorda bizim ülkemizde böyle bir açıklama geliyor anlam veremiyorum. Avrupada uzmanlar daha hastalığın başındayız diyorlar.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun