şanlıurfa belediyesinin squid game kartları dağıtması

celikci
Şanlıurfa belediyesi popüler Netflix dizisi squid gamesin kartlarını dağıtmış kartın bir yüzünde dizideki gibi geometrik şekiller var diğer yüzünde ise sıkıntıya düştüklerinde aramaları için belediyenin numarası paylaşılmış çok yaratıcı bir proje bence. Gündemi takip ediyor olmaları da ayrıca güzel.
blackpanther
Çok iyi ya belediyenin gençlik kolları ya da bu hareketi yapan her kimse tebrik ettim şahsen. Dizide ilginç gidiyor son üç bölüm kaldı izlemediğim. ertesi gün iş olduğu halde gece geç saate kadar izlettiriyor kendini. nereden bulaştım diyorum bazen ama gerçekten şiddet olaylarına karşı fazla bir önyargınız ya da mide bulantınız yoksa izleyebilirsiniz güzel dizi.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun