sarımsak

yakuko
Kastamonu Taşköprü belediyesi sarımsak için tescil belgesi aldı. Malum burası için sarımsak önemli bir üretim kaynağı. Sarımsak için coğrafi işaret belgesi Avrupa Birliğine başvurularak alındı. Önümüzdeki yıl üretimi artması beklenen sarımsak gerçek bir şifa kaynağı.

ahsn
Sarımsak kıymetini bilmediğimiz bir nimet aslaa anlamıyoruz kıymetini saça mı bedene mi sağlığa mı akla gelecek en günçlü antibiyortiklerin başında gelir sarımsak o yüzdendir hep hadisler var
pester
Sarimsak bir cok faydasi olduklari biliniyor genelde sac uzamasi icin kullaniyorlar bu pandemi doneminde ise koronaya cok iyi geldiklerini soyluyorlardi ben onu bunu bilmem ama yemekler icin gayet lezzetli.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun