seren serengil

unfollow
'bu kadarına da pes, sen kafayı yemişsin kanka' dedirten itiraflarıyla pek konuşulan ünlü isim. magazin gündemine bomba gibi düşen eski röportajıyla herkesin diline sakız olan serengil, 1995 yılında söylediği o sözlerden dolayı tam 25 yıl sonra rezil olmuştur. adnan oktar'ın ekibinde yer alan bahadır isimle bir sinemada tanışıp sevgili olduğunu ve 8 ay ilişki yaşadıklarını anlatan serengil; itirafları birbiri ardına sıralamıştır. '7 aylığına da olsa dini vecibelerimi yerine getirdim' diyen serengil acaba bununla 'hiç yapmayanlar da var kardeşim, ben 7 aycık da olsa formaliteden yaptım ona baksana sen' mi demek istemiştir? üstelik özrü kabahatinden büyüktür. serengil bununla yetinmemiş; adnan oktar cemaati arasındaki dayanışmayı sevdiğini, aralarındaki hoşgörüye hayran kaldığını da sözlerine eklemiştir. serengil'in röportajında yer alan 'hayatımın erkeğini arıyorum' ifadelerine ifadeleri ise bu eski sohbetin yıllar sonra gündem olmasındaki asıl sebeptir. ayrıca armağan çağlayan tarafından youtube üzerinden yayınlanan 'gör beni' programına da konuk olup neler neler anlatmıştır. travmaları yüzünden yuva yakan kadınlara düşmanlık beslediğini vurgulayan serengil, 'bekaretimi anneme inat verdim' sözleriyle büyük tepki toplamıştır. tüm bu sözleri yıllar yıllar önce telâfuz eden serengil geçen gün bir TV programında yağmur sarnıç'ın emre aşık'ı aldattığını söyleyince ortalık fena karışmıştır. yağmur sarnıç kendisine cevap vermekte gecikmemiş; 'kız verengil, bu söylediklerini ispatlayamadığında mahkemede ne hesap vereceksin, at suratın mora dönecek' gibi laflarla magazincilerin iştahını kabartmış ve onlara bolca yemek malzemesi tedarik etmiştir. (!)
cordelia
kadın adeta yürüyen kaos. neredeyse her gün birbirinden saçma şeylerle gündem olmayı başarıyor. ama favorim kesinlikle köpeğinin gülben ergen'in adını duyunca delirmesi.. magazin tarihine bundan iyisi gelmemiştir.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun