seri katillik

eski defterler
Seri Katillik ve Genetik, The Lancet'te yayınlanan bir araştırmayla başlar. Kundaklama suçu işlemiş ve bilirkişi raporlarıyla ceza sorumluluğu bulunmadığı belgelenmiş 155 Danimarkalı erkeğin kromozomlarını inceleyen bu çalışma, suçlular arasında XYY kromozom anomalisine rastlanma sıklığını, normalden 12 kat fazla bulmuştur. Bu veri, XY olması gerektiği halde, bir yerine iki Y kromozomu taşıyan erkeklerin "daha fazla erkek" olduğu, bu kalıtımsal kusurun kişiyi, elinde olmadan, şiddet göstermeye ve suç işlemeye yönlendirdiği şeklinde yorumlanmıştır. XYY kromozom dizisine sahip olanlar genellikle uzun boylulardır. Genellikle gelişim geriliği ve davranışsal bozuklukları çokça gözlemlenmektedir. Bu kromozom dizisine sahip olan insanlar suç işlemeye yatkın kişilerdir. Charles Manson ve Adolf Hitler'in kromozomlarının bu şekilde olduğu bilinmektedir.
omeraydo4747
Seri katil lik psikoloji dengesi bozuk olan kişilerdir.ilk başta bir kişiyle başlarlar.Daha sonra binlerce kişiyle devam ederler.O yüzden siz siz olun asla seri katillere bulaşmayın.Yoksa siz de bir kurban olursunuz.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun