sigara zamları

incio
Sigara zamlarını gördünüz mü arkadaşlar ya? Yani artık sigara gerçekten iş adamı falan olsak içebileceğimiz bir şey haline geldi. Ya da günde bir defa kahve içer gibi sigarayı içeriz artık... Bu fiyatlarla bir paket sigara içen adam gerçekten çok zengin olmalı benim gözümde. Aslında tüm dünya bırak sadece biz Türkler içiyoruz diye düşünüyorum bazen bıraksak fena olmayacak. Biz bırakmasak da zamlar bıraktıracak zaten...
danisman
GÜNCEL SİGARA FİYATLARI 2021

Philip Morris Marka

Marlboro Edge: 17 TL

Marlboro Touch: 18 TL

Marlboro: 19 TL

Parliament: 19,50 TL Oldu arkadaşlar. Sizin yerinizde olsam bırakmak için bir fırsat derdim. Sigara sağlığa zararlıdır ve ölümcüldür. Sigaraya yapılan zamlardan dolayı ekstradan yapılacak olan harcamalar yerine, temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, eşinize çiçek alabilir ya da çocuğunuza sevdiği başka bir şey alabilirsiniz. Emin olun böylece herkes daha çok mutlu olur. Unutmayın, sigara üreticileri kazanıyor, bizler kaybediyoruz.

senasizm
Çok uzun zamandır tütün içiyorum. Bu aslında zamdan dolayı yaptığım bir eylem değildi. Kıbrıstaki tütünün verdiği hazdı. Tabi Türkiye'ye gelince durum bir hayli değişti. Tütünün tadının market sigaralarına kıyasla daha içilesi olduğunu düşünüyorum. Buna ek olarak artan fiyatları da ele alırsak tütün daha akıllıca sayılabilir. Eğer yapabiliyorsanız komple bırakın keşke bende bırakabilsem..

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun