sonsuz sayfaları ile eski defterler

candan82
Artık günümüzden geçmişi aydınlatmak, geleceğe ışık olmak dijital sözlük ile oluyor. Eski Defterler kaliteli bir dijital sözlüktür.
Kronolojik ansiklopedinin en kolay kullanımı olarak dijital sözlük gösterilir. Sebebi ise geçmişe geleceğe dair bilgilerin, paylaşımların sıralamaya göre oluşturulması. Arama motoru olması sayesinde, en kolay ve hızlı şekilde paylaşımlara erişim de sağlanır. Ayrıca gündemin konusuna göre, tarihine göre o gün yapılan paylaşımları bulmak da kolaydır. Böyle olunca elbette kronolojiye dair dijitalleşme başladı. Eski Defterler bu değişime ayak uydurmuş online sözlüktür. Yüksek kalitede ve her meslekten yazarı ile konu başlıklarına yorumlar yapılır.
Eski Defterler ile siz de geçmişe ve günümüze dair bilgi alabilirsiniz…
Eski Defterler Güncel Konularda Yorumlarınızı Bekliyor
Güncel konularda yorumlarınızı yapmaktan çekinmeyin. Sizin de gelecekten, geçmişe bakıldığında bir iziniz olsun. Peki, nasıl olacak? Elbette güncel konularda yapılan paylaşımlar, sizin farklı bakış açıları ile konuları kavramanızı sağlayacaktır. Yorum yapabilir, farklı başlıklarda dilediğiniz gibi kendinizi ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Yorumlarınızı dilediğiniz gibi yapma konusunda online sözlük kuralları özgürlüğünüzü kısıtlamayacak şekilde oluşturulmuştur. Siz de giriş yaptığınızda, farklı yorumlar okuma şansı elde edeceksiniz. Kendinizi geliştirme, farklı bakış açılarını görme olarak da avantaj sağlayacaksınız.
Hemen siz de Eski Defterler ile doğruları öğrenin.
Her konuya açıklık getirme konusunda objektif bir alan olan sözlükler, kalitesi ile ön plana çıkıyor. Eski Defterler kalitesini kısa süre içinde kanıtlamış bir sözlük olduğundan, yazarların paylaşımları dikkat çekiyor. Ön plana çıkan paylaşımlarda olaylara farklı bir bakış açısı ile en doğru şekilde yorumlar geliyor. Siz de yorum yapabilir, merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Sözlük yorumlarını inceleyerek, dilediğiniz gibi paylaşımlarınızı yapma hakkı tanınıyor. Online olarak siteye giriş yaparak hemen paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.
Eski Defterler Tarihe Not Düşüyor!
Yazarlar güncel konularda da paylaşımlar yapıyor. Sözlük yazarı olmak aynı zamanda tarihe not düşmektir. Çünkü pek çok konuda yorum yapma imkanı tanınıyor olduğundan, bunları göz önünde bulundurup gelecekte geçmişe dair okuyucular tarafından yazdıklarının okunacağını bilerek paylaşım yaparlar. Kısaca bugünden geleceğe bir not düşmüş olurlar. Farklı konuları yorumlayarak gerçekleri ortaya çıkarma konusunda başarılı olan yazarlar, dilediği gibi paylaşımlarını yapabilir. Özgür bir platformda, siz de istediğiniz konu başlığı ile kendinizi ifade etme şansı bulacaksınız. Kendinizi ifade ederek, aynı zamanda farklı yorumları da alacak olduğunuzdan bakış açınızı geliştirme şansınız olacak.
Sözlük yazarları başlık açarak istediği konuda yazabilir.
Yazarlar, başlık açabilir. Yorum yapabilir. Tüm bunların Eski Defterler sözlük kurallar kapsamında olması önemlidir. Sebebi ise okuyucuların özgürlüklerinin kısıtlanmamasıdır. Argo ya da küfürlü paylaşımlar olmadan, hemen siz de kendinizi ifade edebilirsiniz.
Eski Defterler Görseller ile Paylaşım
Yapılan paylaşımların en önemli tarafı ise geniş bir yelpazede hareket edilebiliyor olması. Sadece yazarak değil, görseller ile de paylaşımların yapılıyor olması büyük bir fırsat. Kendinizi daha rahat ifade etmeniz için iyi bir seçenek. Bunu dilediğiniz zaman kullanma hakkınız var. Açılan başlıklara hem yorum olarak hem de başlıklar için direkt olarak görsel ekleme hakkınız olacak. Bunu değerlendirin ve siz de kendinizi en iyi şekilde ifade edin. Memnun kalacağınız, farklı yorumlar da okuyacağınız kaliteli bir platform ile dilediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz.
Görsel eklemek;
Yazarlar, görsel ekleme özelliğini kullanabilir. Sözlüklerde yer alan bu özellik, her konuda daha rahat paylaşım yapmak demektir. Sözlük yazarları yaptığı paylaşımlara görsel de ekleyerek, kendinizi daha iyi ifade edebilir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun