sonsuz sayfaları ile eski defterler

eskikalem
Yazmak mesele değil azizim. Onu ilkokul da 2-3 hafta eğitim görmüş normal zekaya sahip her canlı yapabiliyor. Önemli olan yazmak ve okutmak ya da okuyacak ve anlayacak bireyler bulmak. Ben genelde kendi özel sosyal medya hesaplarımda yazarım. Okuyacak bir çok insan da bulurum. En güzel tarafı ben lafı ortaya koyarım, çoğu da acaba bana mı yazmış! bana mı yazmış diye düşünür kimisi hemen kimisi de bir müddet merakla bekledikten sonra arar. Ne oldu kim ne yaptı der? Aslın da demek istedikleri şey yav sen onu nasıl anladın ?
Her neyse başlangıcımız böyle entarisi dım dım la olsun istemezdim ama, aklıma ilk ne gelirse onu yazarım. O yüzden burada da değişik olsun istemedim.
Saygılar ve sevgiler. En güzelle kalın.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun