sosyal medya

mepola
Sosyal medya hayatımızın artık bir gerçeği. Sosyal medyada daha açık bir tabirle Instagram'da artık o kadar çok vakit geçiriyoruz ki birbirimizin hayatı hakkında birbirimiz ile hiç görüşmeden hatta bazen sesini duymadan birçok şeyi öğreniyoruz. Ev hayatımızdan aile ilişkilerimize iş hayatımıza dair bir çok bilgi sahibi oluyoruz. 2020 yılında Facebook'un bile önüne geçen Instagram tahmin ettiğimden büyük bir başarı yakaladı. Sanmıyorum ki hala sosyal medya kullanmayan olsun.
fedakarli
Sosyal medya bizim artik ruh ikizimiz olmus durumda nereye gidersek hep yanimizda biz yemek yerken calisirken sohbet ederken hep bizden tek bi parca olmus durumda. Sosyal medyasiz yasamanin artik bir zindan gibi oldugu bir dunyada yasam surmekteyiz her yanimiz sosyal medya ile dolu oldugu icin yasama kaynagimiz olmus durumda.
fish
Sosyal medya güzel bir platform ama iyiye kullananlar için. Burda her istediğini bulabiliyor insan. Sosyal medya insanların yaşaman alanına giren onların aile bireyi gibi olan bir şey ve buda güzel. Gerçekten iyiye kullananlar için yararlı bir şey.
yakuko
Sosyal medyada tüm platformlar gibi her şekilde kullanılabilir. İyi ya da kötü yönden bahsediyorum. İyi niyetliyseniz keyif alır aktif olursunuz ama kötüyse niyet kendiniz ve başkaları için durum sıkıntı. Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada sosyal medya ile ilgili çalışma yapılması gerektigini vurguladı. Merakla beklemekteyim neler olacağını.
ankit
Sosyal medya hakkında Cumhurbaşkanının aciklamalari devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medyanın tahribatının fazla olduğunu ifade ederken bu tahribatın sona ermesi gerektiğini de sözlerine eklemiş. Ben merakla ne olacağını merak ediyorum. Kaldırılacak mı ne olcak görcez.
danisman
Bana katılır mısınız bilmiyorum ama, gerçekten sosyal medyada geçirdiğimiz çokça vaktimiz yüzünden, sevdiklerimizi artık zaman ayıramaz olduk. Onlarlayken bile elimizden dusuremedigimiz su telefonlar yüzünden Allah bilir kaç kişinin yuvası yıkılmıştır. Allah'ım sonumuzu hayra çıkarsın. Ben bile artık bağımlı olduğunu düşünüyorum artik.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun