spotify aile paketi kurarak para kazanma

tesetabi
6 kişilik aile grubu açılacaktır diye forumlarda konu açıyorsun 5 arkadaş sana 27'şer tl yolluyor sonra grubu kuruyorsun herbiriniz 6 aylığı 27 tl den spotfy kullanıyorsunuz. Papara, enpara iade alırsan da kendini ücretsize getiriyorsun. Kendini bedavaya getirmenin yanında alacağın geri iadeler ile 50 tl civarı hatta kar yapabilirsin. 27x6 = 162 TL. Alacağın iade 162/2=81 TL. Kar 81 TL iade eksi 27 TL senin cebinden çıkan oda 54 TL kazanç sağlıyorsun. Yada çevrenizdeki eş, dost ile de grup oluşturabilirsiniz.
yakuko
Sesli güldüm valla çok iyi fikir yapılabilir. Hem bedava Spotify kullanıyorsun hemde 6 ayda 54 yılda ise 108 TL cebinde kalmış oluyor. İyi para toplama vurunca 108 TL. Sonuçta korsan müzik de dinlemiyorsun kafan rahat premium tüm özelliklere sahipsin aile paketinde.
ahsn
sesli güldüm valla çok iyi fikir yapılabilir. hem bedava spotify kullanıyorsun hemde 6 ayda 54 yılda ise 108 tl cebinde kalmış oluyor. iyi para toplama vurunca 108 tl. sonuçta korsan müzik de dinlemiyorsun kafan rahat premium tüm özelliklere sahipsin aile paketinde.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun