survivor saçmalığı

farmasiyen
her yıl tv ekranlarında arz-ı endam eden mantıksızlıklar silsilesi. aslında çok fazla survivor izlemeyen bir insan olarak, şu an yaptığım biraz hâriçten gazel okumak gibi olacak ama neyse, görünen köy kılavuz istemez diye boşuna dememişler değil mi? evdekiler sebebiyle mâruz kaldığım survivor işkencesi iki oğlan 1 kız ve<ya tam tersini konu edinen iğrenç türk dizilerinin bile daha altında kalıyor. gönüllüler ve ünlüler olarak sınıflandırılan iki insan grubunun (!) bir adada hayatta kalma mücadelesi neresinden bakarsanız bakın 'bakın biz gerçek değiliz, bunlar rol, her şey ayarlanmış' diye bağırıyor. galiba bilim kurulu falan toplansa, beni o survivor yarışmacılarının o koşullar altında yaşadığına, kamera kapandıktan sonra kendilerine ziyafet çekmediklerine ikna edemez! acun ılıcalı'nın dayanılmaz iticiliği de işin içine girince survivor, tıpkı siz uyumaya çalışırken sokakta oynayan çocuklar gibi gerçekten katlanılamaz bir hâl alıyor!
sedem
Gercektende survivor cok sacmalnmya basladi once kaos icinde gecen oyunlar sonra samimi tavirlar insanlarin ne kadar civik olduklarini ve samimiyetsiz icninde gectigini ogrenmis oluyoruz artik kimse de izleme hevesi kalmadi
gundem
Günaydın arkadaşlar yeni mi keşfediyorsunuz gerçekten. Var mısın yok musun da buda diğerleri de hepsi bir şov ve tv için yapılıyor. Sahne etkili olmaz ise tekrar çekiliyor. Ne bekliyordunuz ki? Olduğu gibi olsa entrika katılmasa, kavga ve tartışma olmasa kimse izlemez. Aynı şey bazen futbol maçlarında da var gibi geliyor gereksiz kavgalar ile insanları fanatikleştirmek.
yakuko
Tabiki show bu. Ama ben saçmalık olarak değerlendiriyorum. Sonuçta bu bir beyin işi düşünülen ve tasarlanan sonuçları kestirilen bir yapım. Tabiki kavga gürültü aşk patırtı olacak. Ne bekliyorsunuz ki.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun