tamamlayıcı sağlık sigortası

birsinema
Kesinlikle bu sigorta ile doktora gideceksek önceden emin olmalıyız sigorta geçiyor mu gecmiyormu diye. Heran kaziklanabilir kişi çünkü. Aslında karlı bır işlem muayene tahliller derken baya masraf tutuyor tamamlayici sigorta bunu karşılıyor gercekten.
blue raven
tamamlayıcı sağlık sigortası iyi bir şey ancak adamlar 60 yada 65 yaş sınırı koymuşlar. 65 yaş ülkemizdeki insanlar için emeklilik yaşı iken sigortacıların bu yaş kesimindeki insanlara ölmüş muamelesi yapıp sigorta yapmamaları da ayrı bir sorun bence.
dorukisrak
Evet kesinlikle katılıyorum. Daha geçen gün oğlumu kontrole goturdugum de ilk bunu sordum. Güvenilir degilki bı bakarsın hastane çıkışı keserler bı dünya faturayı. Böyle bir durum eminim kimse istemez.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol