tarihi eski defterler yazıyor

farmasiyen
Buraya kayıt olmak basitçe 'üyelik' değil, ayrıcalıktır. Burada yazmak sadece klavyenin tuşlarına basıp ortaya çıkanları yayınlamaktan ibaret değildir. Kalbinden geçenleri paylaşmak, insanları aydınlatmak, birilerinin bakış açısını değiştirmektir. siz eskidefterler'de yazarsınız, tarih de eskidefterler'i yazar. umarım bu sözlük yüzyıllar boyu mevcudiyetini devam ettirir. tarih sahnesinden silinmek yerine, o sahnede başrol oynamaya devam eder. sözlükleri birer oyuncu olarak düşünürsek rolünü en güzel yerine getiren bence eskidefterler'dir. diğerleri yardımcı oyunculuk, bazıları da sadece figüranlık yapabilir. buraya katılmak bir şans ve bu şansı iyi değerlendirmek gerekir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun