tarihi eski defterler yazıyor

okyanus
Geçmişten günümüze ne varsa Eski Defterlerde. Eski Defterler tarihi yazıyor. Üstelik sizin de tarihe bir iz bırakmanıza vesile oluyor.
Nasıl mı? İsterseniz siz de Eski Defterler yazarı olarak, tarihe damga vuran konuları konuşabilir, gerçekleri ortaya çıkarabilir ya da deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sizin için son derece keyifli okumalar yapmak da mümkün. Kendinizi özgürce ifade edeceğiniz bir ortama ihtiyacınız varsa, siz de hemen Eski Defterlerde yerinizi alın.
İşte sizin için doğruları konuşacağınız özgür bir platform…
Eski Defterler Geleceğe Işık Tutuyor…
Online sözlük amacı, gelecekten bakıldığında geçmişe dair tüm izlerin görülmesini sağlamaktır. Dijital platformların en avantajlı yanı budur. Hem kendinizi ifade edebileceğiniz hem de gelecekte de geçmişe baktığınızda izleri görebileceğiniz bir ortamdır. Çok sayıda kişinin, konuya dair merakları olması halinde ulaşabileceği bilgi yer almaktadır. Online sözlük amacını en iyi şekilde karşılıyor olduğundan, siz de bu platformda yerinizi alabilirsiniz.
Geçmişi ve bugünü kayıt altına alabilirsiniz.
Sizin deneyimleriniz, ses getiren olaylar ve çok daha fazlası Eski Defterler yazarları tarafından mercek altına alınıyor. Çok sayıda konu başlığı, çok sayıda yapılan yorumlar ile objektif bir şekilde konuların gündemde olması sağlanıyor. Siz de yorum yapabilir, kendi fikrinizi söyleyebilir ya da siz de kendi gündeminizi yaratabilirsiniz. Çok daha keyifli bir ortam oluşması sağlanacak olduğundan, tamamen sözlük kalitesine de inanarak hemen yerinizi alın.
Eski Defterler Geçmişimin İzlerini Taşıyor
Aynı zamanda geçmişte yaşanan olayların da kayıt altında olması, sözlüğün net şekilde geçmişim izlerini taşıması demektir. Geçmişte yaşanan olaylar ile ilgili de bilgi almak istemeniz halinde, geçmişe dair yazılan konuları da inceleyebilirsiniz. Ders çıkarmak, deneyim ve bilgileri göz önünde bulundurup hayatımıza yön vermesi açısından son derece avantajlı oluyor. Geçmişe dair yapılan paylaşımlar, son derece keyif verici olacak.
• Geçmişte yaşanan olaylar
• Geçmişten yazarların deneyimleri
• Olayların gerçek yüzü
• Doğru paylaşımlar
• Farklı görüşler
İle tamamen geçmişten günümüze bir ışık ve geçmişin izlerini taşıyan bir platform olarak yerini almıştır. Kısa süre içinde bu kadar sevilmesinin en önemli nedeni ise özgür bir platform olmasıdır. Siz de bu özgürlüğü hissederek online sözlük yazarı olmak için Eski Defterler'i tercih edebilirsiniz. Hem güzel bir deneyim hem de iyi bir başlangıç olacak.
Eski Defterler Kronolojisi
Kronolojiye göre paylaşımların belirleniyor olması son derece avantajlı olacak. Yapılan paylaşımlar sayesinde, siz de dilediğiniz gibi kronolojiye göre de inceleme yapabileceksiniz. Paylaşımlar, tarihler net şekilde belirlenmiş olacak. Bunun en büyük avantajı, paylaşımların dijital ortamda gerçekleşiyor olması. Dilediğiniz gibi orijinal ve objektif paylaşımlar ile siz de kendinizi ifade edebilirsiniz. Online paylaşımlar ile kendinizi ifade ederek, sonrasında da geçmişe kronolojik şekilde bakma imkanı bulabilirsiniz.
Paylaşımlar ve yorumlar kronolojik şekilde kayıt altında tutulmaktadır.
Eski Defterler Başlıkları
Yazar olmanız halinde, başlıkları siz de belirleyebilirsiniz. Başlık açmak, merak ettiğiniz bir konu hakkında yorum almak, farklı yazarların görüşlerinin bir arada toplanması gibi pek çok seçenek olur. Bunları değerlendirmeniz durumunda, direkt olarak başlıklar üzerinden avantaj elde edeceğiniz, farklı yorumlara hemen erişebileceğiniz şekilde bir ortam bulacaksınız. Kaliteli bir platform olduğundan, kendi içinde kuralları ve argo vb. sözlere yer verilmeyen bir ortamdır. Paylaşımlarınızı dilediğinizi gibi yapabilir, başlıkları inceleyebilir, başlıklar üzerinden detaylandırmalar yapılarak siz de bilgi alabilirsiniz. Eski Defterler sayesinde, her konuya dair en doğru bilgiye ulaşılması konusunda avantajlı olacaksınız. Siz de yazar olabilirsiniz.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun