tarkan

cayacun
Bence tum erkek sarkicilar icindeki en iyi sarki soyleyen biridir cunku hem kaliteli hemde insanlari eglendiren sarkilara sahip bir sanattcimiz pandemi doneminde sanatcamiasina haksizlik yapildigini soyledi ve bence bu serzeniste biraz ds olsa haklilik payi var.
yakuko
Tarkan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüs aşısına önce sıcak bakmadığını ama şimdi bu hastalıktan korunmanın yolunun aşıdan geçtiğini belirtti. Tarkan'ın bu hamlesi bir çok kişinin aşıya yönelmesine sebep olabilir ki bunu umuyorum.
danisman
Megastar Tarkan'ın büyük bir merakla beklenen yeni şarkısı "Geççek" müzikseverlerle buluştu. Politik mesajlar içerdiği iddia edilen Tarkan'ın, "Geççek" adını verdiği parçası sosyal medyada gündem olurken YouTube'da 2 saatte 750 bin izlenme kaydederek trend listesinin zirvesine tırmandı. Vay be boşuna megastar dememişler. Hatırlıyorum da küçüklüğümde de çok popülerdi Tarkan. Söylediği her şarkı dün gibi aklımda. Şimdikiler de fena değil ama eskileri bence muazzamdı. Kış güneşi mi desem, dön bebeğim mi desem... Ve daha birçok parçası daha. Halen daha dinlerim. Hey gidi günler hey...

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun