tarzan ingilizcesi

incio
Bence ingilizcesi çok iyi olmasa bile bir insanın özgüveni olması iyi bişey. Derdini anlatabildikten sonra gramer kurallarına uyup uymamak ikinci planda kalıyor. Hiç kendine güvenmeyip susup kalan insanlardansa bildiği kadarı ile dert anlatması iyi birşey ihtiyaç hallerinde. Tabi öğrenmek de lazım hele bu ülkenin büyük hedefleri olan bir siyasetçisiyseniz.
cukof
Keske kendisinin de ingilizce konustugu bir videosunu görebilsek ve karsilastirma yapabilsek... Bence bu tarz insanlar kendisinin olmadigi/yapamadigi/yapip da görülemedi seyler hakkinda elestiri yapmamali. Cikarsin yazdigin köse yazisini videoya cekip ingilizce anlatirsin sonrasinda tabii ki elestirebilirsin.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun