tedavi sürecimde ak parti ve mhp'den herhangi bir telefon gelmedi

eski defterler
Koronavirüs tedavisi gören Ali Babacan, konuk olduğu bir televizyon programında, "Bu süreçte size AK Parti'den geçmiş olsun telefonu geldi mi?" sorusuna yanıt verdi. Muhalefet partilerinin genel başkanlarının kendisine geçmiş olsun dileklerini ilettiğini dile getiren Babacan, "İktidar kanadındaki iki partiden herhangi bir telefon gelmedi" dedi.
sinerji
Şık olmamış bence. Yani rekabet ayrı şey ama bu tarz sağlık hastalık durumlarında dargınlıkların bir kenara bırakılması gerektiğine inanıyorum. Sonuçta yıllarca mesai yaptığın arkadaşların da var iyisiyle kötüsüyle. Hata olan kişi yada kişilere bir telefon çok görülmemeli.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun