teknolojik ilerleme

birsinema


58 yıl sonra aynı yerde çekilen fotoğraf. Teknolojik ilerlemenin bir ispatı olarak karşımızda duruyor. İlk bilgisayarların büyük odalara ancak sığan cihazlar olduğunu hatırlatıyor bu fotoğraf bizlere arkadaşlar. Siz ne düşünüyorsunuz teknolojik gelişmeler daha ne kadar ileri gidebilir sizce?
mahirr
Teknolojinin ilerlemesi ne kadar iyi gozuksede kotu bir durum vunku teknoloji ilerledigi zaman eski huzur kalmaz oldu insanlar birbirlerini oldurmeye kalkiyorlar dostluklar bozulmaya basladi cocuklar bozulmaya basladi.
lighter
Gerçekten de çok ilgi çekci ve şaşırtıcı bir değişim. Zamanın hızlı ve gelişerek geçtiğini gösteriyor. Daha ilerleyen zamanlarda kim bilir neler olacak.
blockman
Ben uzay turizmi olayını gördükten sonra hiç bir şeye şaşırmam. Düşünsenize Antalya'ya gidiyor gibi uzaya gidiyorsunuz. Tatili birazda böyle degerlendirelim diyorsunuz. Acayip bir gelişme degilmi sizce de?

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun