temsilcilerimizin avrupa ligindeki rakipleri belli oldu

kelekci
Beşiktaş, Galatasaray ve Alanyaspor takımlarımızın avrupa ligindeki rakipleri belli oldu. Temsilcilerimize grup aşamasına kalma maçlarında başarılar diliyorum. Sizce turları geçer miyiz arkadaşlar? Takımcılık yapmayalım lütfen uluslararası arenada hepsi bizim takımımız.

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda Borac Banja Luka-Rio Ave maçının galibiyle karşılaşacak. Galatasaray Neftçi Bakü'yü elerse, Renova-Hajduk maçının tur atlayanı ile karşılaşacak. Alanyaspor, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda Ventspils-Rosenborg maçının galibiyle karşılaşacak.
acikelli
Bencede hepsi bizim takımımız ve şuanki gidişatla seneye ülke şampiyonu bile şampiyonlar ligine direkt olarak katılamayabilir. Ülke puanını yükseltmeye çok ihtiyacımız var. Uefa da avrupa liginde en azından gidebildiği yere kadar gitmeli takımlarımız.
subham
Bir rosenborg takımını duymuşluğum var. Oda çok önemli bir takım değil, diğerleri de adı sanı duyulmamış vasat takımlar. Bulara da elenmezler inşallah artık. Biraz ciddiyet ile sıkıntı olmadan geçilecek turlar.
moretakay
uluslararası arenada hepsi bizim takımımız olduğu için sonuna kadar hepsini destekleriz.İsteriz ki çok başarılı olsunlar bu yüzden turları geçmelerini umut ediyorum.
niyazi
Birtek alanyasporun rakibini duydum diğerlerini hiç duymadım o maçlarda alanyaspor beşiktaş galatasaray olarak değil türkiye olarak maç oynayacaklsr inşallah 3 puanla dönerler

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun