the last of us

blue raven
20 yıl öncesinde patlak veren salgın tüm dünyayı etkilemiş, şehirler yıkılmış, etraf harabeye dönmüş ve insanlıktan geriye pek bir şey kalmamıştır. Böyle bir dünyada sağ kalan şanslı bir grup insan arasında yer alan Joel, geçimini ise karaborsacılık ile sağlamaktadır. Şehrin karantinaya alınan kesimi ordu tarafından kontrol edilmektedir. Sıkıyönetim ilan edilmiş ve paranın geçmediği bir dünya ortaya çıkmıştır. İnsanlar salgından korunabilmek adına bazı ilaçlara sığınmış, bu ilaçlar ise çeşitli yollarla elde edilebilen karneler aracılığı ile sağlanmaktadır.
2013 yılında yayımlanan, benim geç fark ettiğim ancak 15 günde bitirdiğim muhteşem oyun. keşke ps4 üm olsa da ikinci bölümünüde oynayabilsem. oyunun detaylı incelemesi
blue raven
sırf bu oyunun ikincisini oynamak için ps4 aldık. şimdiye kadar oynadığım oyunlar içinde etkileyici hikayeye sahip oyun diyebilirim. vahşileşmiş bir dünyanın içinde kurulan bir duygusal bağ ve onu yaşatma çabası sanırım daha güzel anlatılamazdı.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol